تابان صنعت تبریز

درباره تابان صنعت تبریز

اطلاعاتی برای آشنایی بیشتر با ما

شرکت تابان صنعت تبریز با طراحی و تولید متنوع ترین محصولات گرمایش تابشی با ایجاد گرمایش مطلوب امکان گرم نمودن فضاهای باز از جمله رستوران ها تراس آلاچیق روف گاردن ویلاها و … را فراهم نموده است.تامین گرمایش و سرمایش فضاهای بزرگ مانند مرغداری گلخانه سالن های ورزشی و صنعتی تعمیرگاه هاو .. از دیگر خدماتی است که شرکت تابان صنعت تبریز آماده ارایه به مشتریان می باشد .
شرکت تابان صنعت تبریز با تولید محصولات خود با دستگاه های پیشرفته و به روز دنیا تمام تلاش خود را جهت بهبود مستمر و ارایه متنوع ترین و با کیفیت ترین محصولات برحسب نیازهای مشتریان و با بهره گیری از مهندسین و کارشناسان مجرب خواهد نمود .

مهم ترین ویژگی های ما

مهندسان مجرب

شرکت تابان صنعت تبریز با در اختیار داشتن مهندسان مجرب و متخصص، توانایی طراحی و اجرای پروژه های مورد نیاز شما را در حوزه های مختلف دارند.

پرداخت اعتباری

برای پرداخت مبلغ سفارش هایی که ثبت می کنید، علاوه بر پرداخت نقدی هنگام تحویل، می توانید با استفاده از روش پرداخت اعتباری نیز اقدام کنید.

توسعه و بهینه سازی

شرکت تابان صنعت تبریز با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا در زمینه تولید و ساخت انواع سیستم‌های گرمایش تابشی لوله‌ای، دستگاه‌های گرماتاب، سیستم‌های سرامیکی، کوره هوای گرم،کولرهای صنعتی جت هیتر، هیتر چتری و کوره‌های خشک کن فعالیت می‌نماید.امید است شرکت تابان صنعت تبریز بتواند با عنایت و توکل بر خدای متعال و همت مجموعه خویش، گامی هر چند کوچک در راستای بهینه سازی و کاهش مصرف سوخت در میهن عزیزمان بردارد.

تجهیزات با کیفیت

شرکت تابان صنعت تبریز با استفاده از تجهیزات و دستگاه های مدرن و مواد اولیه مرغوب، محصولات باکیفیت و عمر مصرفی بالا تولید می کند.